• 30.12.09, 09:18
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Starman langetab mobiilivõrkudesse helistamise hinda kuni 60%

Starman langetab uuest aastast Eesti mobiilivõrkudesse helistamise minutihinda kuni 60% 2,79 kroonile.
Kui seni maksis kõne Starmani telefonivõrgust EMT, Elisa ja Tele2 mobiilivõrku 3,30 krooni minut ning helistamine ProGroup Holdingu (endine Bravocom) võrku 4,50 krooni minut, siis alates 1. jaanuarist 2010 on minutihind nendesse Eesti mobiilvõrkudesse 2,79 krooni koos käibemaksuga, teatas ettevõte.
Starmani juhatuse liikme Indrek Ildi sõnul on minutihinna langetamine vastuseks Elioni hiljutisele hinnakirjamuutusele. „Meie eesmärk on pakkuda kõigisse võrkudesse helistamisel soodsamat minutihinda kui Elion ning hinnalangetamisega me seda kliendile antud lubadust ka täidame,“ lausus Ild.
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.12.25, 13:07
Järgmine aasta lõpeb 1400 objektil automaatse tulekahjuteate edastamine häirekeskusesse – mida see tähendab?
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele