Kuus aastat tagasi müüs Läänemaa haigla de la Gardie lossina tuntud maja 1,2 miljoni krooni eest, nüüd ostis haigla hoone tagasi, kuid selleks tuli välja käia 3,1 miljonit.
Kuigi maja eest maksti 2,5 korda rohkem, kui selle müügi eest saadi, on see haigla juhtide sõnul hea projekt, mis aitab haiglal ellu jääda, vahendas "Aktuaalne kaamera".
Haapsalu linnapea ja endine haigla peaarsti asetäitja Urmas Sukles ütles, et haigla müümine oli sel hetkel õige otsus. "Samamoodi õige otsus oli ta ka nüüd tagasi osta," oli Sukles veendunud, lisades, et sinna tuleb Haapsalu ja Läänemaa vanuritele ning pikemat ravi vajavatele inimestele üks väga hea koht.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Tänapäeval ei räägita videokaameratest enam ainult objektide turvalisuse tagamise kontekstis. Tehnoloogia kiire areng on muutnud videovalve lahendused mitmekülgseteks tööriistadeks, mis pakuvad palju enamat kui pelgalt valvet.