Mullune gaasikatkestusega päädinud konflikt läks Gazpromile maksma miljard dollarit, kirjutas ajaleht Vedomosti.
Euroopa jäi ilma 4,5 miljardist kuupmeetrist Venemaa gaasist, mis tuli Gazpromil maha kanda.
2009. aasta jaanuaris hindas Gazpromi asejuht Aleksandr Miller ettevõtte kaotused kahele miljardile dollarile. Seejuures süüdistas Gazprom ukrainlasi transiitgaasi varguses.
Ukraina ja Venemaa gaasikonflikti tõttu kannatas kokku 18 riiki, kuid ükski neist pole teadaolevalt Gazpromi kohtusse kaevanud ja kahjutasu nõudnud.

Hetkel kuum

Siin laiub potentsiaal. Ees Talsinki visuaal ja taamal Tallinna Sadama arendatav ala.   Vasakule, kaadrist välja jääb investoreid paelunud Tallinna Linnahall. Eesolevasse hoonesse plaanib ankruüürnik asuda aastal 2028
Uudised
  • 18.08.26, 10:59
Magus diil: Sõõrumaa sai Talsinki kvartalisse toeka kaasomaniku
Rahkrabin kasvas
TOP
  • 21.08.26, 11:57
Arendajate palga TOP: vaata kui palju keegi aastal 2025 maksis
Ülevaatlikust tabelist selguvad kõnekad pingeread. Lisaks vaata, kelle juurde töötajad läksid ja kelle juurest lahkusid
Vana tehasehoone asemele tuleb 20 000 ruutmeetrit uut pinda.
Uudised
  • 19.08.26, 11:41
Piilmannid käivitavad Telliskivis 70-miljonise ehituse. Linnar Viiki näitusepind pannakse telki
Ärilinnaku rekonstrueeritava M-hoone arhitektuurse lahenduse autorid on Kadarik Tüür Arhitektid ja Salto Arhitektid koostöös VÄLI Arhitektidega
Tallinna Sadama juhatuse esimees Valdo Kalm.
Börsiuudised
  • 19.08.26, 11:16
Tallinna suure linnaosa arendaja hakkab uut juhti otsima
Favorte REIF juhataja Hendri Hinno.
Uudised
  • 19.08.26, 11:01
Stock-office - kellele seda küll on vaja? 3 levinud müüti
Talsinki kvartalisse kerkib uus Sokos hotell
Uudised
  • 24.08.26, 11:17
Talsinki kvartalisse kerkib uus Sokos hotell
Pealt kullakarvaline, seest siiruviiruline.
TOP
  • 17.08.26, 12:27
Kasumimiljonäridest arendajate TOP 2025: turu koondumine jätkub - nemad määravad suuna
Kasumitulemused peegeldavad turu jõujoonte ümbermängimist
Pärnu kinnisvaraturg ei konkureeri enam üksnes kohalike ostjate pärast, vaid linn pakub huvi ka inimestele Tallinnast, Tartust ja Soomest, kes otsivad teist kodu, investeerimiskorterit või võimalust kolida rahulikumasse elukeskkonda. Seileri Kvartal kerkib kunagise Pärnu Masinatehase alale ning annab endisele tööstusmaale uue funktsiooni ja piirkonnale uue ilme.
  • ST
Sisuturundus
  • 19.08.26, 09:46
Pärnu taristu- ja kinnisvara-investeeringud meelitavad huvilisi kiirelt tegutsema

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele