• 17.02.10, 16:46
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Elisa lubab täna arved välja saata

Täna saadab Elisa välja 2010. aasta jaanuari arved pea kõikidele klientidele, teatab ettevõte oma kodulehel.
Arved jõuavad klientideni lähima kahe päeva jooksul - e-kirja teel saadetud arved kohe täna ning posti teel saadetud arved homse-ülehomse päeva jooksul.
Mõni protsent arvetest vajab veel läbitöötamist ning need saadetakse klientidele välja lähima paari päeva jooksul.
Alates praegusest hetkest näevad kliendid oma arveid ka Iseteeninduses.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seoses arvete hilinemisega on edasi lükatud arvete maksmise tähtajad ning klientidel on arvete maksmiseks aega sama pikk aeg nagu tavaliselt.
Arve hilinemise tõttu ei toimi sel kuul Elisa mobiiliarvete tasumiseks sõlmitud otsekorralduslepingud. Arve saabumisel palume klientidel tasuda arve iseseisvalt.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.11.25, 13:30
Kestlikkus kui investeering: kuidas Neutra ja LÄVI tõstavad Eesti arenduse standardeid
„Neutra jaoks on jätkusuutlik kinnisvaraarendus olnud algusest peale põhimõtteline väärtus, mitte lihtsalt turutrend,“ tunnistab Neutra Grupi juht Kenneth Karpov. Seepärast lähtub Neutra kinnisvara arendades rahvusvaheliselt tunnustatud BREEAM-i ja LEED-i sertifikatsioonide nõuetest, et nende uute hoonete keskkonnamõju, energiakasutust ja sisekeskkonna kvaliteet vastaks kaasaja nõuetele.

Enimloetud

1
Uudised
  • 10.12.25, 11:59
Muutus süveneb: eluasemeturul teevad ilma pooluued ja vanad korterid. Pealinn seab nooti
Kuni 8-kordne ajavahe! 10-aastane korter läheb kaubaks 3-6 kuuga, uuega läheb selleks aega 1-2 aastat
2
Uudised
  • 10.12.25, 10:51
Ülemiste City uue büroohoone ehitust rahastab Swedbank
3
Uudised
  • 08.12.25, 12:05
Kriis või muutus? Tallinna uute korterite laojääk paisub aga edasi. Eksperdid tunnistavad
4
Suur lugu
  • 03.12.25, 14:11
Paisuvas ülepakkumises eluasemeturul hinnad tõusevad? Pilt kisub vastupidi järsult
Erkki Raasuke kinnisvaraarendajate suure tootlusega võlakirjadest: “Kui keegi tahab Vene ruletti mängida või lihtsalt vaadata tikuga, kas paagis on bensiini, siis andke tuld.” Eesti turul on veel üks tõsine pitser.
5
Suur lugu
  • 10.12.25, 06:45
Nelja miljardi projekt: Häälte hiigelarendus jõudis pärast 16 aastat murdepunkti
6
Uudised
  • 10.12.25, 12:23
LHV andis oma pensionifondide ärikinnisvaraportfelli haldamise Newsecile

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele