Äripäev käis Kiievis külas Hillar Tederil, kellel on Ukrainas teiste Eesti ärimeestega võrreldes suurimad projektid ja maalapid.
Eesti oligarh Teder võrdleb Ukraina tegemisi Gildiga. Ainuke vahe seisneb selles, et ta investeerib vaid kinnisvarasse.
Teder tegutses Ukrainas ka O'Key supermarketitega, kuid likvideeris need eelmise aasta keskel ja jäi seetõttu võlgu nii tarnijatele kui ka töötajatele.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Videos näete Ukraina kohalikku elu, pettunud võlanõudjat, Hillar Tederit ennast ja tema kavandatavaid supermarketiprojekte, mille tarvis ta praegu investoreid otsib. Üks leping sõlmitakse tõenäoliselt juba lähinädalatel.
Pikemat ja põhjalikumat reportaaži Tederi tegemistest Ukrainas saate lugeda homsest Äripäevast.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Tallinna külje all, kiiresti arenevas Mõigu tehnopargis on üürile anda terviklik ärihoone koos suure kõvakattega väliplatsiga, mis võimaldab koondada ettevõtte kõik põhifunktsioonid ühte asukohta. Kontorit, ladu ja tööruume koondav kahekordne hoone sobib ettevõttele, kes hindab efektiivsust, ruumikust ja paindlikkust.