• 19.02.10, 14:34
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Helsingis toimus suur krediitkaardivargus

Soome politsei uurib vähemalt 40 000 krediitkaardi andmete vargust ühe Helsingi kaupluse arvutist, kirjutab Kauppalehti.
Kaupluse süsteemi murti sisse välismaalt. Andmete põhjal tehtud valekaarte on juba kasutatud mitmel pool maailmas.
Politsei teatel on kuni 100 000 krediitkaardi andmed andmevarguse tõttu ohus.
Politsei ei avalikusta, mis ettevõttega on tegemist, kirjutab Helsingin Sanomat.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Andmevarguse ohvriks sattunud ettevõte on nüüdseks turvasüsteemi uuendanud.
Andmevargus avastati Soome suurima krediitkaardimaksete vahendaja Luottokunta tavapärase turvalisuskontrolli käigus.
Politsei teatel võttavad pangad vajadusel kaardiomanikega ühendust. Oma pangaga maksab ise ühendust võtta siis, kui on ilmnenud kaardi väärkasutus.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.11.25, 12:02
Fahle linnaku kolm uut hoonet näitavad, kuhu liigub Eesti ärikinnisvara
Eesti ärikinnisvara ei tähenda enam ainult ruutmeetreid. Edu määravad kvaliteet, paindlikkus ja ruum, mis toetab inimeste töö- ja loomevõimet. Neutra Capitali nõukogu liige Kenneth Karpov kirjutab, kuidas just sellist ruumikogemust kannavad kolm uut hoonet Fahle linnakus: Katel, Vasepada ja Portaal.

Enimloetud

1
Uudised
  • 17.11.25, 12:01
Eluasemeturg ongi muutunud. Teateid “tõehetk uusarenduste turul” tuleb veel. Kontrolli turvarihmu
Eluasemeturg siseneb peatselt uude aastasse: siin on vürtsikaid ja valusaid väljakutseid, ent arendajatele paistab ka üks päästev võti
2
Uudised
  • 14.11.25, 10:02
Galerii: Hepsor rajab ajaloolisele lennuväljale korterelamud
3
Uudised
  • 17.11.25, 12:21
Eestis kerkib spaasid nagu seeni pärast vihma. Tõotatud maa asub aga Lätis
https://www.kinnisvarauudised.ee/raadio/episood/spaasid-kerkib-nagu-seeni-parast-vihma-ja-pakkumine-uletab-noudlust-tootatud-maa-asub-aga-latis
4
Uudised
  • 14.11.25, 11:47
Kaspar Oja: laiem pilt näitab juba majanduskasvu aeglustumist
5
  • ST
Sisuturundus
  • 12.11.25, 12:02
Fahle linnaku kolm uut hoonet näitavad, kuhu liigub Eesti ärikinnisvara
6
  • ST
Sisuturundus
  • 05.11.25, 11:13
Endine kohtuhoone jõudis müügiturule ja on valmis uuteks väljakutseteks

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele