• 20.04.10, 10:46
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

RSA: hüvitatud kahju kasvas 70%

2010. aasta esimesed kolm kuud tõid RSA Kindlustusele kahjunõudeid 25 miljoni krooni ulatuses, millest enamiku moodustasid liiklus- ja kaskokindlustusega seotud kahjud. RSA Kindlustuse müügikäive 2010. esimeses kvartalis oli 25, 8 miljonit krooni.
RSA Kindlustus kogus 2010. aasta esimeses kvartalis 25,8 miljoni krooni ulatuses kindlustusmakseid, mis on 5% enam, kui 2009 samal perioodil, teatas ettevõte oma pressiteates.
Esimeses kvartalis toimunud ja hüvitatud kahjude summa kasvas seoses raskete ilmastikuoludega 70% võrra ulatudes 24,9 miljoni kroonini võrreldes

Artikkel jätkub pärast reklaami

2009. aasta sama perioodiga, mil kahjusid hüvitati 14.6 miljoni krooni eest.
RSA Kindlustuse kahjukäsitluse osakonna juhi Eero Link sõnul tõi selle aasta algus kaasa rekordilise kahjususe ja seda kahjude arvu kasvu
mõttes. „Rasked talveolud – lumerohkus, jääpurikad, libedad teeolud on olnud peamised kahju tekkimise tegurid,“ selgitas Link hüvitise väljamaksetesuurenemist.
RSA Kindlustuse Eesti juhi Kaido Kepi sõnul on märgata kindlustusmaksete kasvu pidurdumist. „Koos majanduslangusega langeb ka kindlustusturg, kuid selle erinevusega, et viive kindlustuse mahtude vähenemise osas on 6 kuni 9 kuud,“ selgitas olukorda Kepp. „Konkurents läbi hindade langetamise
on muutunud tugevamaks, kuna peamine eesmärk on säilitada klienti ja tagada nende rahuolu,“ lisas Kaido Kepp.
2009. a majandusaastal oli RSA Kindlustuse käive Eestis 98 mln kr. Eestis tegutseb RSA Kindlustus Codan Forsikring A/S Eesti filiaalina, kasutades
RSA kaubamärki. Codan Forsikring A/S on Taani kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse RSA kindlustusgruppi.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 14:49
Tuleohutuseksperdid 112 häireedastuse muudatusest: päästeauto automaatne kohalesõitmine ei tohi mõjutada meie vara üldist ohutust
Vaata veebihommikut järele!
Riigil on plaan kaotada väga paljudelt objektidelt automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi (ATS) tulekahjuteate Häirekeskusesse edastamine. Automaatsest tulekahjuteatest loobumine puudutab teiste objektide hulgas büroo- ja tööstushooneid, kaubanduskeskuseid ning haridus- ja lasteasutusi. Kas enam kui tuhat hoone omanikku peaks nüüd muretsema, et tulekahju korral jääb abi tulemata?

Hetkel kuum

Senisest veelgi rohkem betooni, terast, klaasi ja klantsi ei muuda pilti paremaks. Vaja on tundlikumat kvaliteeti ja avatumat vaadet.
Suur lugu
  • 27.06.25, 06:30
Kinnitage turvarihmad - Eesti kinnisvaraarendus hakkab nihestuma
See teema puudutab aina enam eluasemeid, nende kättesaadavust ja linnaruumi. Rida nimekaid eksperte võtab olukorra osadeks
Hans H. Luik.
Uudised
  • 27.06.25, 08:45
Esinduslik GALERII: Hans H. Luik sai Pirita arenduse valmis
Vaata, kes kõik seal olid ja mida nad tegid
US Real Estate’i Rotermanni ja Artiuse ärijuht Julius Stokas (Foto: US Ral Estate).
Uudised
  • 27.06.25, 12:12
Ärikinnisvaraturult on kadunud fikseeritud üürilepingud
https://www.kinnisvarauudised.ee/raadio/episood/arikinnisvaraturult-on-kadunud-viieks-aastaks-fikseeritud-uurilepingud
Arco Vara tipphindaja läks tööle konkurendi juurde
Uudised
  • 01.07.25, 17:02
Arco Vara tipphindaja läks tööle konkurendi juurde
Ärikvartali tööd valmivad etapiviisiliselt 2026. aasta alguseks ning täismahus suveks 2026 (Visuaal: HG Arhitektuur OÜ).
Uudised
  • 30.06.25, 13:45
EKE hakkab rajama Hipodroomile oma ärikvartalit
Ehitustöödega alustatakse kohe
Eesti Arhitektide Liidu president Aet Ader ja Reterra Estate tegevjuht Reigo Randmets (Fotod: Raul Mee ja Andras Kralla).
Uudised
  • 26.06.25, 13:00
Omavalitsustel puudub linnaruumi arendamiseks visioon
Ader: linn ei peaks andma maad ära kopikate eest
Aadressil Saha tee 18 asub Maag Foodi peakontor (Foto: Maag Foods).
Uudised
  • 30.06.25, 10:20
Colliers ja What If aitavad toidutootjal luua Loo keskust
20 aastat tegutsenud Maket Kinnisvara OÜ on loonud ajaga tugeva usalduse nii eraklientide kui äripartnerite vahel. Avariiteenust pakutakse klientidele ööpäevaringselt telefonil 660 1130.
  • ST
Sisuturundus
  • 30.06.25, 11:17
Professionaalne kinnisvarahooldus ja avariiteenus lasevad keskenduda sellele, mis on päriselt oluline

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele