• 04.06.10, 11:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Savisaar kingib Šmigun-Vähile krundi Tiskres

Tallinna linn eesotsas linnapea Edgar Savisaarega kingib Kristina Šmigun-Vähile Haabersti linnaosas Tiskre asumis oleva elamukrundi, teatas Raepress.
"Eesti läbi aegade parim naissuusataja Kristina Šmigun-Vähi ja Tallinna linnapea Edgar Savisaar allkirjastavad täna kell 13 Mõisapõllu tn 9 kinnistu kinkelepingu," seisis teates.
Mõisapõllu tn 9 elamumaa sihtotstarbega kinnistu asub Haabersti linnaosas Tiskre asumis, kinnistu pindala on 1249 m².

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 14:49
Tuleohutuseksperdid 112 häireedastuse muudatusest: päästeauto automaatne kohalesõitmine ei tohi mõjutada meie vara üldist ohutust
Vaata veebihommikut järele!
Riigil on plaan kaotada väga paljudelt objektidelt automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi (ATS) tulekahjuteate Häirekeskusesse edastamine. Automaatsest tulekahjuteatest loobumine puudutab teiste objektide hulgas büroo- ja tööstushooneid, kaubanduskeskuseid ning haridus- ja lasteasutusi. Kas enam kui tuhat hoone omanikku peaks nüüd muretsema, et tulekahju korral jääb abi tulemata?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele