Tartu ettevõtjatega kohtunud riigikogu majanduskomisjoni esimees Urmas Klaas märkis, et tal on väga hea meel, et Tartu ettevõtjad avaldasid toetust sotsiaalmaksu ülempiiri kehtestamisele.
„Ülempiiri tõmbamine ei ole asi iseeneses, vaid teenib konkreetset eesmärki - toetada tippspetsialistide, peaga lisandväärtust loovate töökohtade loomist,“ lausus Klaas.
Majanduskomisjoni esimehe sõnul oli see teema eriti tõsiselt päevakorras Eesti IT-valdkonna ühe suurima tööandja OÜ Playtech juhtkonnaga kohtudes.
Autor: Haldusuudised.ee
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kortermajade probleemid ei alga tavaliselt suurtest kriisidest, vaid väikestest asjadest, mis unarusse jäävad. Piisab ühest tegemata jäetud otsusest, ühest edasi lükatud hooldusest või vastamata kirjast, kui kuude ja aastate jooksul koguneb kõigest nähtamatu koorem, mille mõju tuntakse siis, kui võib olla liiga hilja.