Ettevõtja Arti Arakas nimetas liialduseks Äripäeva tänast väidet, nagu ta oleks koos Richard Tomingasega kinkinud regulaarset renditulu teeninud laeva ära.
Ta selgitas ERRi uudisteportaalile, et projekt oli sügavalt kahjumis ning tal on siiamaani saada märkimisväärne osa laeva rendirahast. "Kui ettevõttel on nii suured võlad – minu ettevõttel on sealt tänase päevani saada vahemikus 100 000-130 000 eurot ning ma arvan, et samasugune osa on saada ka teistel partneritel –, siis ausalt öeldes on ka üks kroon selle eest palju," rääkis Arakas.
Arakas lisas, et kuigi raamatupidamine kajastab neid rendimakseid justkui nõuetena, mis kunagi laekuvad, siis kuna siiani ei ole neid nõudeid ära makstud, ei usu ta, et see ka tulevikus juhtub. "Nii vihane ma oma raha peale ei ole," kinnitas Arakas, et ei kingiks ära kasumlikku äri.
Äripäev kirjutas täna, et 2005. aastal ostsid Arco Vara omanikud Arti Arakas ja Richard Tomingas kõrgetele Tallinna linnaametnikele Toomas Vitsutile ja Toomas Õispuule seitse miljonit krooni maksnud laeva Balkan Star, mille hiljem müüsid ühe krooniga Edgar Savisaare endise äripartneri Martin Krupiga seotud osaühingule.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele