28. märts 2011

Paet Liibanonis: uut infot ikka pole

Pärast tänaseid kohtumisi Liibanoni juhtidega polnud välisminister Urmas Paetil anda uut infot eelmisel nädalal ses riigis röövitud seitsme eestlasest rattamatkaja kohta.

Küsimusele, kas eestlaste röövijate kohta on midagi selgunud, vastas Paet, et Liibanonis arutatakse erinevaid versioone, et neid siis kinnitada või maha kanda, ning töö jätkub.

ERRile antud usutluses ütles ta, et lootus eestlaste leidmiseks on kõigil, aga keeruline on öelda, millal õnnestub see probleem lahendada.

"See juhtum on Liibanonile suur probleem ja nad on sinna alla pannud kõikvõimalikud ressursid, et see olukord lahendada, et vastused nendele küsimustele saada, et need inimesed, kes rööviti, leida," võttis Paet kokku oma tänased kohtumised Liibanoni presidendi, peaministri, uue valitsusjuhi kandidaadi ning välisministeeriumi juhtkonnaga.

"Nii naaberriigis Süürias toimuv ja ka Liibanonis moodustatakse praegu uut valitsust ning ei ole teada, millal see õnnestub," viitas ta piirkonna rahutule taustsüsteemile, mis raskendab eestlaste otsinguid.

Eelmisel nädalal rööviti Liibanonis Bekaa orus seitse eestlasest rattamatkajat. Röövijate ega nende motiivi kohta seni infot pole.

Autor: Haldusuudised.ee

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 58 361 474