• 28.04.11, 19:01
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

IRLi maja müügihind oli 9,5 miljonit krooni

IRL tegi täna avalikuks oma Wismari tänaval asunud maja ostja nime ja ostusumma. Ostjaks on eraisik Anton Soldunov, kes sai hoone omanikuks 9,5 miljoni krooni eest. Ostja leidis kinnisvarafirma Arco Vara, teatas IRL Delfile.
IRLi juhtpoliitikult, kaitseminister Mart Laarilt küsiti täna valitsuse pressikonverentsil, miks ei avalikusta IRL, kellele ja mis summa eest müüdi erakonna Wismari tänava maja.
Laar kinnitas, et kindlasti tulevad avalikustamisele nii ostja kui ka summa, aga seda alles siis, kui tehinguks vajalikud dokumendid on vormistatud ja tehing on ametlik. 
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele