TV3 tegevjuht Priit Leito esitab Eesti Energiale seoses eilse elektrikatkestusega Lasnamäel kahjunõude. Eile toimus Lasnamäel kaheksatunnine elektrikatkestus, mis haaras ka TV3 eetriväljastuse ruumid.
Leito ütles Delfile, et kahjunõue hõlmab eelkõige kompensatsiooni reklaamiklientidele ning ka kaudsemaid kulusid, mille kokkuarvutamisega praegu tegeletaksegi.
Leito märkis, et omamoodi on eile katkestus ka irooniline, sest sel momendil, kui Lasnamäel see elektrikatkestus toimus, oli majandusminister Juhan Parts Aktuaalse Kaamera otse-eetris ja rääkis sellest, kuidas Eesti Energia peaks tõstma oma kvaliteeti.
"Väiksematest katkestustest saab veel aru, aga kaheksatunnine katkestus on juba liig," lisas ta.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele