Sünnipäeva tähistasid viie aastaseks saanud Ülemiste City ja 75 aastaseks saanud Ülo Pärnits. Ülemiste City on Tallinna Lennujaama naabruses asuv Targa Äri Linn, kus on end sisse seadnud ligi 200 uuendusmeelset ja teadmisi väärtustavat ettevõtet, mille kogukäive ulatub 345 miljoni euroni.
Viie aasta jooksul on endise Dvigateli tehase 33-hektarilisele territooriumile ehitatud kaasaegne linnak, kus sünnib suur osa Eesti IT-ekspordist. Targa Äri Linnas töötab täna juba 3300 inimest.
Külalisi võõrustasid Technopolis Plc juhatuse esimees, Technopolis Ülemiste nõukogu liige Keith Silverang, Technopolis Ülemiste juhatuse esimees Gert Jostov, Mainori juhatuse esimees, Technopolis Ülemiste nõukogu liige Rainer Aunpu, Eesti Arengufondi nõukogu esimees ja Smart City Group nõukogu liige Raivo Vare
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Pärnu kinnisvaraturg näitab taas kasvumärke – tehingute arv on suurenenud ning lähiaastatel jõuab turule mitu uut arendusprojekti. Euribori stabiliseerumine on ostjate huvi elavdanud, kuid samal ajal on kasvanud ka nende ootused. Kui varem mängis otsuse tegemisel olulist rolli eelkõige ruutmeetri hind, siis nüüd hinnatakse üha enam kodu funktsionaalsust, elukeskkonna kvaliteeti ja asukohta. Traditsiooniliselt hinnatud rannarajooni kõrval kogub tähelepanu ka kiiresti arenev jõeäärne piirkond.