Tallinna linnavalitsus otsustas määrata linnaplaneerimise ameti juhataja ametikohale endise BLRT Grupi kommunikatsioonidirektori Anu Halliku.
Hallik on alates 2009. aastast linnavolikogu liige ja linnamajanduskomisjoni esimees, komisjoni üks põhiline tööülesanne on planeeringute menetlemine. Seoses ameti juhatajaks saamisega lõpevad tema volikogu liikme volitused enne tähtaega.
Concordia Rahvusvahelise Ülikooli avalike suhete ja teabekorralduse erialal lõpetanud Hallik jätkab õpinguid Estonian Business Schoolis. Ta on töötanud majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi avalike suhete osakonna juhatajana ning BLRT Grupi kommunikatsioonidirektorina.
Uue juhataja ametipalgaks on 2359 eurot kuus. Hallik asub tööle alates 3. oktoobrist, ühtlasi kehtestati talle ühekuuline katseaeg.
Linnaplaneerimise ameti uue juhataja nimetamise ettepaneku tegi abilinnapea Taavi Aas, kellele amet linnavalitsuse liikmete tööjaotuse kohaselt allub.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele