Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Ignalina tuumajaam kaotab Snorase pangas raha
Ignalina tuumaleketrijaamal oli Snorase pangas tähtajaline hoius, mis ületab kindlustatud hoiuse piirmäära, kirjutas Läti Delfi.
Kinnitamata andmetel ulatus tähtajaline hoius 86 miljoni litini. Ignalina tuumajaama esindaja sõnul nad täpset summat ei avalda. Tuumajaam oli vaba raha jaganud seitsme panga vahel, Snoras oli üks neist. Ignalina rahakäibele ja projektidele Snorases kaotatav raha mõju ei avalda, väitis elektrijaam.
3,5 aasta pärast on Tallinnal olemas üldplaneering. Vanalinna arendamise osas leiti koostöökoht. Kivisaar ja Karro avaldasid, milline on nende nägemuses Tallinn aastal 2035.
Riim: Meie turu tüüpne eluase on magalapiirkonna tüüpkorter, mitte Kalamaja mereäärse uusarenduse luksuskorter, ja magala tüüpkorter on keskmist palka teenivale leibkonnale vägagi kättesaadav