Vaatamata 6,4 miljoni eurosele prognoosile laekub 2011. aasta lõpuks Tallinna linnakassasse 107 kinnisvaraobjekti müügist 5,4 miljonit eurot.
Linnavaraameti juhataja juhataja Einike Uri sõnul jätkab linn 2012. aastal nende objektide müügiga, mis tänavu müümata jäid. Müügis on näiteks kino Kosmose hoone ja Lümandu mõis, kindlasti lisandub ka uusi objekte, lubas Uri.
Hinnalisimad tänavu ostja leidnud objektid olid vanalinnas asuvad Pikk tn 43 M1 ja M2 korteriomandid (722 001 eurot), Lai tn 9 / Suur-Kloostri tn 5 M2, M3 ja M4 korteriomandid (448 001 eurot) ning Lai tn 9 / Suur-Kloostri tn 5 M6 korteriomand (339 128 eurot). Märge M tähendab seejuures, et tegu oli keldrites asuvate äripindadega.
Laekumist kerisid üles veel Narva mnt 10 M2 korteriomand (270 346 eurot) ja Keskuse tn 14a kinnistu (209 001 eurot). Viie objekti müügihind küündis üle 150 000 euro, kuue objekti eest tasuti aga üle 100 000 euro.
Mõne objekti hind kerkis enampakkumise tulemusel lausa kahekordseks – Luha tn 5–5 korteriomandi hind kerkis alghinnalt 6 100 eurot 12 200 eurole ning Punane tn 11a kinnistu hind 3520 eurolt 7000 eurole.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Hetkel kuum

Marienholmi I etapis valmis viis hoonet kokku 50 korteriga (projekteerisid 3+1 arhitektid, sisearhitektibüroo KAMP ja maastikuarhitektid Tajuruum). Poolsaare tipu pool hakkab asuma II etapp (projekteeris BOA Arhitektid).
Uudised
  • 17.06.26, 11:49
Scandium leidis 60-miljonilise arenduse II etapile ehitaja
1Partner Kinnisvara maakler Helen Šank näitab, mida üürnikud tahavad.
Uudised
  • 18.06.26, 07:15
Üürituru ekspert näitab millises pealinna piirkonnas millist üüri küsida
Ega hõisata ei ole: Uus Maa juhatuse liige Mika Sucksdorff paneb Helsingi ja Tallinna eluasemeturud kõrvuti.
Uudised
  • 16.06.26, 13:39
Ühtlustumine ja sumbumine. Sucksdorff: Tallinna uus korter maksab sama palju kui Helsingi järelturukorter
Senise praktika baasilt ostja jõuõlg kasvab edasi ja terendumas on tühjade majade fenomen
Uus Maa kinnisvaraturu eksperdi Risto Vähi sõnul ei osteta suvilaid enam üksnes suvepuhkuseks.
Saated
  • 19.06.26, 06:15
Eluasemeturule tuleb pindu juurde. Risto Vähi: suvila tähendus on muutunud
Eluasemeturu hoonefond paisub. Tervikturg elavneb, ent unustage laialdane hinnatõus, pigem ees paistab tühjade majade fenomen.
Nurgakivipanijad valmistavad ette kapslit.
Uudised
  • 17.06.26, 12:11
2 galeriid: Mainor pani üle 20 000-ruudusele ärihoonele nurgakivi
Vaata, mis nurgakivi panekul toimus ja kes seal olid. Vaata, milline see hoone hakkab välja nägema väljast ja seest.
LHV jaepanga finantseerimisteenuste juht Catlin Vatsel näitab ära, milliseid järeldusi pank teeb.
Uudised
  • 17.06.26, 06:15
Mida pank Sinu kohta uurib, kui soovid võtta kodulaenu?
Amservi hoone lennujaama juures läks kaubaks.
Uudised
  • 17.06.26, 10:26
Capital Milli omanikud müüsid Amservi Tallinna esinduse Ott Tänakule
Riia ärimaastik areneb kiiresti ning Grīziņdārzs on kujunemas üheks neist paikadest, kus ajalooline linnamiljöö ja kaasaegne ettevõtluskeskkond kohtuvad loomulikul viisil.
  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele