Eesti Energia Läti elektrimüügifirma SIA Enefit kasvas 2011. aastal plahvatuslikult, haarates enda kätte 15% avatud turust, kirjutas Läti Delfi.
Enefiti klientide arv kasvas lausa 150%. Enefit suurendas müüki keskmise suurusega ettevõtetele ja hakkas arendama esimest tööstuslikku projekti Valkas, mille ehitus kestab 2012. aasta keskpaigani.
Enefiti 2011. aasta käive ulatus 19,5 miljoni euroni. Müüdud elektrienergia maht kasvas 25% 420 GWhni, mis moodustab 7% Läti lõpptarbimisest.
Enefiti juht Aivar Tihane ütles, et tänavu kasvab Läti avatud elektrituru klientide maht neli korda ning hindade läbipaistvus suureneb.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Pärnu kinnisvaraturg näitab taas kasvumärke – tehingute arv on suurenenud ning lähiaastatel jõuab turule mitu uut arendusprojekti. Euribori stabiliseerumine on ostjate huvi elavdanud, kuid samal ajal on kasvanud ka nende ootused. Kui varem mängis otsuse tegemisel olulist rolli eelkõige ruutmeetri hind, siis nüüd hinnatakse üha enam kodu funktsionaalsust, elukeskkonna kvaliteeti ja asukohta. Traditsiooniliselt hinnatud rannarajooni kõrval kogub tähelepanu ka kiiresti arenev jõeäärne piirkond.