Kohtutäitur müüb Marfin Panga nõudel skandaalse ärimehe Kristian Kesneri elamut Viimsis, mille alghind on langenud 380 000 euroni (5,9 miljonit krooni), edastas sundmüügiportaal varad.ee.
Maja kuulub ametlikult osaühingule Upfront, mille 100%-liseks omanikuks on Vitali Jaroševitš.
Veel suvel oli selle Kasemetsa teel asuva kahekordse viie toaga maja alghinnaks 534 941 eurot, mida oli 59 438 euro võrra vähem kui eelneval enampakkumisel. Kogu allahindluse mahuks on praegu 214 379 eurot (ligi 3,4 miljonit krooni).
Kordusenampakkumine toimub 29. veebruaril.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Ülemiste City unikaalne asukoht, kus piltlikult öeldes kohtub Eesti Euroopaga ja vastupidi, on muutnud piirkonna nii kohalike kui rahvusvaheliste ettevõtete tõmbekeskuseks. Lähiaastate ambitsioonikad arenguplaanid suurendavad linnaku mõju ja tähtsust mitte ainult majanduses, vaid üha enam ka kohalike elanike ja väliskülaliste jaoks. Samuti algas äsja esindusliku Eesti botaaniku ja ökoloogi Viktor Masingu järgi nime saanud ärihoone ehitus.