• 18.04.12, 15:44
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

KWH Pipe Eesti käive kahanes üle poole võrra

Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüügiga tegelev KWH Pipe Eesti AS majandusaasta aruandest selgus, et ettevõtte müügitulu oli eelmisel aastal 67,2% väiksem ning kasum oli 68% väiksem kui 2010. aastal.
Ettevõtte majandustegevust ja –tulemusi mõjutasid 2011. aastal plasttooraine hinnatõus ja ettevõtte halvenenud maksestruktuur, teatas ettevõtte majandusaasta aruandes. Ettevõtte lisas, et võrreldes eelmiste aastatega oli vähem suuremahulisi projekte, kinnisvara arendusi ja hankeid materjalide tarneks. 2011. aasta ettevõtte müügitulu oli 3,7 miljonit eurot ning eelneval aastal oli 5,5 miljonit eurot. Puhaskasum oli 48 000 eurot ning eelneval aastal oli 154 000 eurot.
Selleks aastaks on ettevõttel eesmärk säilitada oma positsiooni turul ja arendada tootegruppe ning teenuseid vastavalt kontserni strateegilistele plaanidele. Samuti planeerib ettevõtte investeerida tõstukisse Tartu Laos ja ka ümberehitusse Tartu tootmishoones.

Artikkel jätkub pärast reklaami

KWH Pipe Eesti kuulub 86,28% Soome ettevõttele KWH Pipe AB OY.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.11.25, 13:30
Kestlikkus kui investeering: kuidas Neutra ja LÄVI tõstavad Eesti arenduse standardeid
„Neutra jaoks on jätkusuutlik kinnisvaraarendus olnud algusest peale põhimõtteline väärtus, mitte lihtsalt turutrend,“ tunnistab Neutra Grupi juht Kenneth Karpov. Seepärast lähtub Neutra kinnisvara arendades rahvusvaheliselt tunnustatud BREEAM-i ja LEED-i sertifikatsioonide nõuetest, et nende uute hoonete keskkonnamõju, energiakasutust ja sisekeskkonna kvaliteet vastaks kaasaja nõuetele.

Viimased uudised

Uudised
  • 03.12.25, 16:51
Coop taasavas Põltsamaal toidupoe
Uudised
  • 03.12.25, 16:45
Lennujaam investeerib reisiterminali laiendamisse 75 miljonit eurot
Suur lugu
  • 03.12.25, 14:11
Paisuvas ülepakkumises eluasemeturul hinnad tõusevad? Pilt kisub vastupidi järsult
Erkki Raasuke kinnisvaraarendajate suure tootlusega võlakirjadest: “Kui keegi tahab Vene ruletti mängida või lihtsalt vaadata tikuga, kas paagis on bensiini, siis andke tuld.” Eesti turul on veel üks tõsine pitser.
Uudised
  • 03.12.25, 11:45
Uus Maa: järgmisel aastal kasvab nii kinnisvaratehingute arv kui hind
Saated
  • 03.12.25, 10:46
Andero Laur uusarendustest: kui kliendile on mõeldud, siis müügid toimuvad
Uudised
  • 03.12.25, 10:17
2 galeriid: Endover alustas Voltas kõrghoonete ehitamisega - ruut maksab siin 9 700 eurot
Uudised
  • 03.12.25, 09:45
Ülemiste linnak pürib juhtivaks tõmbekeskuseks
Ülemiste piirkonda ootab lähiaastatel kümnendi üks suurimaid investeerimistsükleid. Ainuüksi Ülemiste keskuse 130 000 ruutmeetrile lisandub veel 50 000 ruutmeetrit.
Uudised
  • 03.12.25, 06:45
Vaata, kuidas on 5 aastaga muutunud laenude ühest pangast teise tõstmine

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele