Norra kinnisvaraarendaja Selvaag Grupp sõlmis Nordecon Eestiga ehituslepingu Tallinna kesklinna ärihoone rajamiseks, kirjutab uudiskiri news2biz Estonia.
“Tallinna büroopindade turu teeb huvitavaks asjaolu, et suur hulk potentsiaalseid rentnikke otsib uut kohta. Samuti võib ehitusfirmadelt saada head hinda. Siiski on rendihinnad ikka veel liiga madalad, kuid usume, et need paranevad paari aasta jooksul,” märkis Selvaag Eiendomi tegevjuht Per Bomann-Larsen.
Siiski usub juht, et Baltikumis jõutakse kriisieelsete rendihindadeni 3-5 aasta jooksul. Kuigi paljud investorid on tema sõnul võtnud äraootava hoiaku, siis Selvaag kavatseb odavatest ehitushindadest hakata juba praegu kasu lõikama.
Tallinna kesklinnas Kentmanni ja Sakala tänaval asuval krundil on juba töödega alustatud ning hoone peaks valmima 2013. aasta mais-juunis. Ehitusleping sõlmiti 4,3 miljoni euro peale. Hoonesse tuleb restoran, kaubanduspinnad ja kontorid.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Selvaag Eiendom on Norra kinnisvarainvestor ja –arendaja, mis kuulub perefirmale Selvaag Gruppen. 2010 aastal oli ettevõtte kasum 285 miljonit Norra krooni (38 miljonit eurot).
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Kolimine ühest riigist teise on palju enamat kui lihtsalt uue elu alustamine – see on pikk nimekiri küsimustest, muredest ja otsustest, mis algavad juba enne, kui esimene kolimiskast on suletud. Kuhu kõik mahub? Kas mööbel jõuab tervelt kohale? Ja mis saab siis, kui teel juhtub midagi ootamatut? Need on küsimused, mida Meu Express kuuleb iga päev ja millele neil on aastatepikkuse kogemuse toel välja kujunenud kindlad vastused.