• 03.10.12, 13:57
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Muuga sadam saab kolmanda välisõhu seirejaama

AS Tallinna Sadam sõlmis eelmisel nädalal AS-iga EcoPro lepingu Muuga sadamasse kolmanda välisõhu seirejaama ehitamiseks.
Jaam peaks valmima 2013. aasta esimesel poolel. 143 500 eurot maksva uue jaama abil saab õhusaastet mõõta ka Randvere küla suunal.
Kaks eelmist seirejaama käivitati 1998. ja 2004. aastal. Seirejaamade eesmärk on pidevalt monitoorida Muuga sadama operaatorite tegevuse mõju õhukvaliteedile ja olla vajadusel valmis operatiivselt reageerima.
Tallinna Sadam investeeris eelmisel aastal keskkonnakaitsesse 1,3 miljonit eurot. Keskkonnakaitsekulutustest 810 000 eurot moodustas sadamate reostustõrjelaevade ekspluatatsioonikulu, reostustõrjevahenditesse investeeriti 270 000 eurot. Tänavu ulatuvad Tallinna Sadama keskkonakaitsealased kulud 1,2 miljoni euroni, sellele lisanduvad ohutus- ja turvalisusalased investeeringud suurusjärgus 1,2 miljonit eurot.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.11.25, 12:02
Fahle linnaku kolm uut hoonet näitavad, kuhu liigub Eesti ärikinnisvara
Eesti ärikinnisvara ei tähenda enam ainult ruutmeetreid. Edu määravad kvaliteet, paindlikkus ja ruum, mis toetab inimeste töö- ja loomevõimet. Neutra Capitali nõukogu liige Kenneth Karpov kirjutab, kuidas just sellist ruumikogemust kannavad kolm uut hoonet Fahle linnakus: Katel, Vasepada ja Portaal.

Enimloetud

1
Uudised
  • 17.11.25, 12:01
Eluasemeturg ongi muutunud. Teateid “tõehetk uusarenduste turul” tuleb veel. Kontrolli turvarihmu
Eluasemeturg siseneb peatselt uude aastasse: siin on vürtsikaid ja valusaid väljakutseid, ent arendajatele paistab ka üks päästev võti
2
Uudised
  • 14.11.25, 10:02
Galerii: Hepsor rajab ajaloolisele lennuväljale korterelamud
3
Uudised
  • 17.11.25, 12:21
Eestis kerkib spaasid nagu seeni pärast vihma. Tõotatud maa asub aga Lätis
https://www.kinnisvarauudised.ee/raadio/episood/spaasid-kerkib-nagu-seeni-parast-vihma-ja-pakkumine-uletab-noudlust-tootatud-maa-asub-aga-latis
4
Uudised
  • 14.11.25, 11:47
Kaspar Oja: laiem pilt näitab juba majanduskasvu aeglustumist
5
  • ST
Sisuturundus
  • 12.11.25, 12:02
Fahle linnaku kolm uut hoonet näitavad, kuhu liigub Eesti ärikinnisvara
6
  • ST
Sisuturundus
  • 05.11.25, 11:13
Endine kohtuhoone jõudis müügiturule ja on valmis uuteks väljakutseteks

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele