Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts viibib 9.-13. oktoobrini töövisiidil USAs, kus muuhulgas tutvustab ka Eesti IT-firmade tegevust.
San Francisco visiidi raames kohtub minister erinevate IT-ettevõtete esindajatega ning külastab EASi esindust Silicon Valley's. Samuti kohtub ta Keiretsu Forumi juhtkonnaga, külastab Skype'i ja Google'it, tutvustab Eesti idufirmasid ja saab kokku kohalike eestlastega.
Washingtonis osaleb Parts ettekandega Cato instituudi konverentsil "Europe’s Crisis and the Welfare State: Lessons for the United States". Samuti on tal Ühendriikide pealinnas kavandatud energeetikateemalised kohtumised.
Cato Instituut on avaliku halduse uuringutega tegelev instituut, mis annab muuhulgas välja Milton Friedmani auhinda vabaduse edendamise eest.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Partsi saadavad USAs ministeeriumi riigi infosüsteemide osakonna nõunik Andrus Aaslaid, Euroopa Liidu ja rahvusvahelise koostöö osakonna juhataja Viljar Lubi ja avalike suhete osakonna nõunik Rasmus Ruuda.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Kinnisvarasektoris ei kulutata täna kõige rohkem aega ehitusplatsil või koosolekutel, vaid info otsimisele. Sama hoone kohta võib eksisteerida korraga mitu erinevat “tõde”, millest üks asub Excelis, teine PDF-is, kolmas haldustarkvaras ja neljas kellegi peas. Kui kellelgi on nüüd ja kohe vaja teada, millal mingil hoonel katus vahetati, kui suur on tegelik üüritav pind või kas ventilatsioonisüsteemil on kehtiv hooldusleping, võib vastuse leidmine võtta tunde või isegi päevi.