Eile üheaegselt enda kolmanda kvartali majandustulemused avalikustanud kaks Tallinna börsi ehitusfirmat Merko ja Nordecon on täna kodumaisel aktsiaturul tõusu tegemas.
Kahest firmast suhteliselt nõrgemat tulemust näidanud Merko on täna suuremat tõusu tegemas. Kella 12.33 seisuga oli firma aktsia 68 519 euro suuruse käibega tõusnud 2,93% 5,97 euroni.
Nordeconi aktsia on samal ajal tõusnud 1 sendi ehk 0,84%, 1,20 euroni. Investorid on firma aktsiaga kaubelnud 14 141 euro eest.
Nasdaq OMX Tallinna indeks on 0,32% plussis, kuid Merko on ainukene üle 1% tõusu näidanud aktsia. Börsi käive on üsna tagasihoidlik, 188 619 eurot.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.