Keila-Joal valmis uus 35/10kV piirkonnaalajaam, millega paranes elektrivarustus 3360 majapidamisel ja ettevõttel Keila vallas, Keila-Joal, Türisalus ja Laulasmaal.
„Keila-Joa senine alajaam oli ehitatud kokku kahest eraldi hoonevälisest jaotusseadmest, mis olid aja ära elanud,“ selgitas Elektrilevi ehitusosakonna juhataja Kristo Külljastinen investeeringu vajalikkust. „Uus Siemensi jaotusseade tagab alajaama praktiliselt hooldusvaba töötamise järgmiseks paarikümneks aastaks.“
Alajaama uuendustööde käigus renoveeriti alajaama jõutrafo vannvundament, ehitati alajaamahoone ja paigaldati uus jaotusseade. Kaasaegne jaotusseade tähendab piirkonnale kindlamat elektrivarustust ja Elektrilevile vähenevaid alajaama hoolduskulusid.
Tööde hind koos alajaamahoone ja uue 10kV jaotusseadmega oli 837 000 eurot, millega paranes elektrivarustus 17 Keila valla asulas. Keila-Joa piirkonnaalajaama ehituse peatöövõtja oli Eesti Energia Võrguehitus AS.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele