3. jaanuar 2013
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

VIDEO: börs ei motiveeri Häält

Alexela juht Heiti Hääl ütles täna ajakirjanikele, et tema ettevõttes ei ole kunagi spekuleeritud selle üle, et võiks börsile minna ning Hääl ei näe ka sellel motivaatorit.

"Börsile on mõtet minna siis, kui mujalt enam oma arenguks piisavalt raha ei leia või kui on soov muuta oma osalus likviidseks ja sellest vabaneda. Meil ei ole täna kumbagi nendest probleemidest, mistõttu ma ei näe ühtegi motivaatorit, miks peaks börsile minema. Tegelikult lisab see ainult täiendavat bürokraatia vajadust ettevõttes," märkis Hääl.

Autor: Haldusuudised.ee

Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgKinnisvarauudised.ee juhtTel: 51 23 770
Siim SultsonReporter-toimetaja Tel: 53 330 651
Triin UibopuuEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 51 990 655
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 58 361 474