Autor: Juuli Laanemets • 16. aprill 2014

Eesti ettevõte võitis suure turvahanke Leedus

Eesti turvaettevõte Rapid Security osutus edukaks hankes, mis korraldati turvalahenduse saamiseks Leedu ühe juhtiva soojaettevõtte Vilniaus Energija objektidele. Pakutav videovalvelahendus vähendab turvatöötajate arvu kahe kolmandiku võrra.

Leedu turvafirma Mano Sauga korraldatud hanke esimene etapp hõlmab viite objekti, kuhu paigaldatakse kokku ligi 100 videovalvekaamerast koosnev valvesüsteem. Järgmises etapis võib lisanduda veel paarkümmend objekti, mille vahetut valvet hakkab teostama Mano Sauga.

“Nagu Eestis, nii ka Leedus on turvaturg inimtööjõu ulatuslikult kasutamiselt üle minemas tarkadele lahendustele,“ ütles Rapid Security juhatuse esimees Vallo Põldma. „Meie pakutud videovalvelahendus võimaldab Vilniaus Energija objektidel vähendada turvatöötajate arvu kahe kolmandiku võrra ja edaspidi kindlasti veelgi rohkem.“ Põldma sõnul oli Rapid Security'l seni Leedus kümmekond ehitusvaldkonna klienti ning koostöö Vilniaus Energija ja Mano Saugaga on hea platvorm klientuuri laiendamiseks.

Pakutavad intelligentse videovalve lahendused põhinevad Boschi, Videofiedi ja Reviseci toodetel, mille edasimüüja on Rapid kõigis kolmes Balti riigis. Ettevõtte juhtimiskeskus asub Narvas ning selle valves on objekte kõikjal Eestis.

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806