• 03.09.14, 16:10
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Vaata, millised maju linn enampakkumisel müüb

Tallinna Linnavaraamet otsib mitteeluruumidele ning kinnistutele avaliku kirjaliku enampakkumise teel uusi omanikke.
• 729 m2 suuruse, elamumaa sihtotstarbega Pille tn 24 kinnistu alghind on 153 000 eurot. Kinnistul paikneb kaheksa korteriga kahekorruseline elamu, viimased kümme aastat on maja olnud peaaegu tühi.
• Ühtse müügiobjektina on alghinnaga kokku 262 500 eurot enampakkumisel Narva mnt 19//21//23-M69 ja Narva mnt 19//21//23-M72 korteriomandid. Elamu- ja ärimaa sihtotstarbega kinnistul asuvas hoones paiknevate mitteeluruumide kogupindala on 292,2 m2.
• Alghinnaga 394 000 eurot on enampakkumisel Liivalaia tn 40-M181 korteriomand, mille  reaalosaks on mitteeluruum üldpinnaga 1151,1 m2.

Artikkel jätkub pärast reklaami

• Mustamäe tee 50c kinnistu, mille sihtotstarve ärimaa ja pindala 680 m2, on enampakkumisel  alghinnaga 58 798,72 eurot.
• Maardu linnas asuva Kivileete tn 20 kinnistu alghind on 35 000 eurot. Kinnistu pindala on 973 m2 ning sihtotstarve elamumaa.
• Kristiine linnaosas asuv Vindi tn 9-7 korteriomand on enampakkumisel alghinnaga 52 000 eurot. Korteriomandi reaalosaks on korter üldpinnaga 46,9 m2.
• Alghinnaga 2200 eurot ootab uut omanikku Ida-Virumaal Kohtla-Järvel asuv Vahtra tn 18a-107 korteriomand, mille reaalosaks 60,4 m² suurune eluruum.
Pakkumised tuleb esitada hiljemalt 10. septembriks. Müüdava vara kohta informatsiooni saab tööpäeviti Tallinna Linnavaraametist ja Tallinna linna veebilehelt SIIN.

Hetkel kuum

Restate´i kinnisvaraanalüütik Julia Linde laseb maksuküüru kaotamise kiidetud mõjust õhu välja.
Uudised
  • 20.05.26, 13:00
Vaheda aususega. Julia Linde: Uusarenduse „uus“ ei ole enam iseseisev müügiargument
See on reljeefne. Vaata, milline kuristik haigutab Tallinna uusarenduste, järelturu ja veneaegsete korterite ruuduhindades!
LVM Kinnisvara tegevjuht Ingmar Saksing teeb turultegutsejatele selge vahe sisse.
Uudised
  • 22.05.26, 06:00
Terade eraldamine sõkaldest. Saksing: turul on näha väga selget erinevust projektide vahel
Mida tuleb arendajal teha teisiti?
Ingvar Allekand (vasakul) Äripäeva kinnisvarakonverentsil moderaatori, Aigar Vaigu küsimustele vastamas.
Saated
  • 15.05.26, 08:30
Maaklerid panid paika eestlaste suvekodude hinnapiiri: otsitakse kuni 130 000 euroni
Esimeses etapis valmis Marienholmi poolsaarel viis hoonet kokku 50 korteriga.
Uudised
  • 19.05.26, 11:40
Nooditabaja: Scandium käivitab Marienholmi uue etapi. Vaata, mis sinna tuleb!
Ehitajad, arendaja otsib, kes Teist selle valmis teeks
Kinnisvaraettevõtja ja Talsinkit arendava US Real Estate´i omanik Urmas Sõõrumaa libistab nurgakivi kapsli paika.
Uudised
  • 20.05.26, 16:18
2 galeriid glamuuri: Sõõrumaa pani paika Talsinki olulisima nurgakivi - vaata, mis sinna tuleb
Kasvuruumi on ees küll ja veel.
Uudised
  • 18.05.26, 06:15
Summuse rahaveski kogub pöördeid: I kvartal lisas müügitulu ja puhaskasumit
Aavo Koppel: laienemine Poola turule on täitnud oma eesmärki
Domus Kinnisvara juhatuse liige Ingvar Allekand teeb asise vaate.
Uudised
  • 20.05.26, 12:26
Ingvar Allekand: aastaga pole midagi tegelikult muutunud
Vaata rahalist arvestust. Mida ja kellele lubab aasta alguses toimunud maksuküüru kaotamine?
Business Arena Baltics 2026 näitas selgelt, et sektori järgmine arenguhüpe ei sõltu ainult suurtest strateegilistest otsustest, vaid ka sellest, kui sujuvalt toimivad igapäevased tööprotsessid.
  • ST
Sisuturundus
  • 11.05.26, 09:29
Kuidas kiirendada kinnisvaraprojekte ilma suurte investeeringuteta?
Olulisimad teemad Business Arena 2026 kinnisvarafoorumil

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele