• 26.08.15, 10:07
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Äripindade üüripakkumiste keskmine hind kasvas aastaga 15%

Portaali KV.EE andmetel pakuti juulis Tallinnas üürile 3366 äripinda. Aastataguse ajaga võrreldes on Tallinna äripindade üüripakkumiste arv kasvanud ühe protsendi võrra.
Suurim on äripindade üüripakkumiste kasv olnud Tallinna vanalinnas, kuis juulikuine üüripakkumiste hulk 1130 ületab aastatagust 41% võrra.
Seevastu Mustamäel on portaali KV.EE andmetel äripindade üüripakkumisi aastatagusest viiendiku võrra vähem ehk 342.
Tallinna äripindade üüripakkumiste keskmine hind portaalis KV.EE oli juulis 8,30 €/m². See on 15% enam, kui aasta tagasi, mil üüripakkumiste keskmine hind oli 7,20 €/m².

Artikkel jätkub pärast reklaami

Vaata lähemalt, mis toimub üüriturul portaalist KV.EE
.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.05.25, 15:00
Millerhawk vähendas hoone süsiniku jalajälge kolmandiku võrra – ilma lisakuluta
Elutsükli analüüs (LCA) on tööriist, mis aitab hinnata hoone keskkonnamõju selle „sünnist surmani“ – alates toormaterjalide kaevandamisest kuni lammutamise ja taaskasutuseni. Ehituses tähendab see näiteks seda, millist mõju avaldab betooni, terase või isolatsioonimaterjalide tootmine, transport, paigaldus ja hilisem hooldus meie kliimale.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele