Põldma Kaubanduse omanik Heinar Põldma pani Äriplaani konverentsi kuulajatele südamele, et planeeritavad kaubanduskeskuste arendused ei pruugi olla mõistlikud.
„Kõik jaekaubanduse vallast on meile tulnud Ameerikast – internet, kaubanduskeskused, ketikaubandus ja palju muud. Seal ei ole viimase 9 aastaga ehitatud ühtegi kinnist kaubanduskeskust. Lisaks plaanitakse lähima 3 aasta jooksul sulgeda 24. Need on märgid, mis paneksid mõtlema iga investori pea,“ lisas Põldma.
Loe lähemalt Äripäeva teemaveebist kaubandus.ee SIIT Seotud lood
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.