• 13.01.16, 12:50
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kinnisvaraäri tippu ehib 100 miljoni tehing

Eelmisel, Eesti ärikinnisvarale rekordiliseks kujunenud aastal, paigutasid investorid objektidesse kokku ligi pool miljardit eurot. Suurima tehingu Colliers Internationali andmetel tegi USA päritolu investeerimisfirma LCN Capital Partners, kes omandas üle 100 miljoni euroga Raadiku munitsipaalüürikorterite portfellil.
Kinnisvaraäri tippu ehib 100 miljoni tehing
  • Foto: Andres Haabu
Solarise Keskuse enamusosalus läks Šveitsi päritolu Partners Groupile maksma üle 80 miljoni euro. Sama firma ostis ka BPT Grupi portfelli, kuhu kuuluvad Valge Maja Tartu maanteel, Vesse Kaubakeskus ja Hobujaama 4 büroohoone. Tehingu hinnaks kujunes üle 50 miljoni euro.  
Politsei- ja piirivalveameti hooned Pärnu maanteel vahetasid möödunud aastal omanikku kahel korral.  Veebruari- ja septembrikuu tehingute hinnavahe oli 5 miljonit, millega need on 6.-7. kohal.
Kogu ärikinnisvaratehingute esitosinaga saab tutvuda Äripäevas

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Äripäev.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.05.26, 11:22
RRK Liiva Keskus saab uue maamärgi esindusliku ja moodsa ärihoone näol
Tallinna Kesklinna lähim suur lao- ja tootmispindade piirkond Liiva Keskus kasvab uue kaasaegse lao- ja kontorihoone võrra. 21. mail peeti Liivametsa 5 kinnistule rajatava ligi 3000-ruutmeetrise stock-office tüüpi ärihoone sarikapidu. Tegemist on pikalt ette valmistatud projektiga, mille eesmärk on kujundada Liiva Keskusele esinduslik sissepääs ning pakkuda paindlikke ruumilahendusi ettevõtetele, kes hindavad head asukohta ja kvaliteetset ärikeskkonda.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele