• 06.09.16, 15:10
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Riiklik hooldusettevõte maksis üle miljoni dividende

Riigi Kinnisvara ASi tütarettevõtte Hooldus Pluss OÜ on tänavu osalenud emafirma kolmes hooldushankes ning sõlmitud on kaks lepingut. Mullu maksti dividende enam kui miljoni eest.
Hooldus Pluss OÜ juhatuse liikme Raivo Tasso sõnul tegi dividendimaksmise võimalikuks eelnevate aastate tulemuslik tegevus.
  • Hooldus Pluss OÜ juhatuse liikme Raivo Tasso sõnul tegi dividendimaksmise võimalikuks eelnevate aastate tulemuslik tegevus.
  • Foto: Eiko Kink
Hooldus Plussi Põhiline tegevus on suunatud RKAS-i haldusportfelli objektidele, millel on vajadus kinnisvara korrashoiuteenuse järele ning mille teenindamiseks on sõlmitud emafirmaga hoolduslepingud.
Kui ettevõtte müügitulu nende hoolduspepingute ja RKASi väiksemate objektide remonttööde eest oli majandusaasta jooksul ca 1,5 miljonit, siis samas maksti omanikule ehk RKASile 1,12 miljoni eest dividende. Aasta varem taolist dividendimaksmist ei toimunud.
Hooldus Pluss OÜ juhatuse liikme Raivo Tasso sõnul tegi dividendimaksmise võimalikuks eelnevate aastate tulemuslikust tegevusest tekkinud kasumi realiseerimisega omaniku vaates. „Riigi Kinnisvara AS (RKAS) suunab rahalised vahendid investeeringutesse,” kinnitas Tasso kinnisvara teemaveebile kommenteerides.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Ettevõtte majandusaasta aruandes 2016. aasta eesmärkides, on plaanis jätkuvalt võtta osa RKASi tehnohoolduse hangetest. Ning ettevõte on 2016. esimesel poolaastal Tasso sõnul osalenud kolmes hankes ja sõlminud kaks lepingut kogumahuga 0,68 miljonit eurot.
2015. aastal teostati ettevõtte majandusaasta aruande põhjal ehitiste ja tehnosüsteemide tehnilist hooldust 38 büroopinnal 164 518 ruutmeetril ning viies vanglas kokku 85 482 ruutmeetril. Kokku on hooldatavat pinda 249 988 ruutmeetri jagu.
Äripäev on varem Hooldus Pluss tegemistest kirjutanud kirjutanud ning avaldanud arvamust, et riigiettevõtte peaks erastama.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.11.25, 11:13
Endine kohtuhoone jõudis müügiturule ja on valmis uuteks väljakutseteks
Tallinna keskseimasse piirkonda on müügile saabunud võimalustega objekt - Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) otsib omanikku kinnistule aadressil Liivalaia tänav 24, mis oli varasemalt kasutusel aastaid kohtuhoonena.

Viimased uudised

Uudised
  • 07.11.25, 15:29
Lepi sellega - eluasemeturg jääb külgsuunda lohisema kauaks
Uute eluasemete arenduse ja turu epitsenter on nüüd Lätis
TOP
  • 07.11.25, 13:47
Kinnisvarafirmade TOPi üks tegusamaid vaatab tulevikku optimismiga
Nüüd saab lükata sisse kõrgema käigu ja manööverada vabamalt
Uudised
  • 07.11.25, 09:50
Aasta puitehitis 2025 on Võsu põhikool
Uudised
  • 07.11.25, 08:15
Piilmannid tegid aasta suurima kinnisvaratehingu. “Ju siis on diilid head”
Uudised
  • 07.11.25, 06:45
Kinnisvarainvestorid piidlevad Lätit: "Seal on uus ajastu"
https://www.kinnisvarauudised.ee/raadio/episood/kinnisvarainvestorid-piidlevad-latit-seal-on-uus-ajastu
Uudised
  • 06.11.25, 15:34
Pärnusse kavandatakse Baltikumi esimest e-metanooli tehast
TOP
  • 06.11.25, 13:57
Kinnisvarafirmade TOP: esikolmikus käib titaanide heitlus
Kinnisvarafirmad trimmisid end tõhusamaks - turu jõujooned muutuvad. Vaata, kes kellele järgneb ja kuidas igaühel läinud on!
Uudised
  • 06.11.25, 10:26
Hiiliv müra peletab kliendid ja töötajad äripindadelt
Arendaja, siin on mitu mõttekohta

Hetkel kuum

Kinnisvara on ikka olnud üks toekamaid varaklasse.
TOP
  • 06.11.25, 13:57
Kinnisvarafirmade TOP: esikolmikus käib titaanide heitlus
Kinnisvarafirmad trimmisid end tõhusamaks - turu jõujooned muutuvad. Vaata, kes kellele järgneb ja kuidas igaühel läinud on!
Tallinna eluasemeturg jätkab külgliikumist ja ilmselt pikemat aega, taustal keeb tüli
Uudised
  • 04.11.25, 10:41
Tallinna eluasemeturg jätkab külgliikumist ja ilmselt pikemat aega, taustal keeb tüli
Vaata, mis toimub lukskorterite vallas.
Tegelikult on ju siin maasvedelev ressurss - pane see vaid tööle.
Uudised
  • 03.11.25, 06:30
Kuidas korteriostuga teenida raha ja mitte lennata orki
Siin on terve ports juhiseid nii algajale, kui kogenenule.
Suure tutvumisnädala kogemus on näidanud, et inimesed hindavad läbipaistvust ja võimalust saada infot oma kinnisvara kohta, kinnitab Ingmar Saksing.
Uudised
  • 03.11.25, 10:28
LVM pakub kinnisvara hindamist tasuta ja seda nädala aega
Julge tegu: Perton ehitab Õismäe väravatele uue üürimaja
Uudised
  • 03.11.25, 10:01
Julge tegu: Perton ehitab Õismäe väravatele uue üürimaja
Tallinnas eluasemete nõudluse kasvu loota ei maksa
Uudised
  • 05.11.25, 06:45
Tallinnas eluasemete nõudluse kasvu loota ei maksa
2 olulist näitajat: graafikud kõnelevad 5 aasta trendide kohta selget keelt!
Uus Maa Kinnisvarabüroo juht Jaanus Laugus, Luxumi juht Lii Salusaar ja LUXUMi brändi- ja turundusjuht Marek Tabur.
Uudised
  • 04.11.25, 11:39
Tubli tegu! Eesti luksuskinnisvarabüroo tõi Euroopast 3 auhinda
Hoonekompleksi ligidusse jäävad Rotermanni kvartal, Maakri kvartal, Viru keskus ja Tallinna Kaubamaja. Piirkonnast on kujunemas uus äriline ja kaubanduslik kese.
  • ST
Sisuturundus
  • 31.10.25, 09:39
Eksklusiivne hoonekompleks Tallinnas Maneeži tänaval on jõudnud turule ning ootab uut omanikku

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele