Uudne lähenemine uusarenduste müügitegevuses: püstita objektile välikontor

Mobiilne müügipaviljon asub värskelt valminud Tuukri tänava kergliiklustee ääres.  Foto: Metro Capital

Kinnisvaraarendusettevõte Metro Capital ehitas Tivoli elamurajooni paremaks tutvustamiseks Kadriorgu, Tivoli ehitusobjektile merekonteinerist välikontori. Mobiilne müügipaviljon asub värskelt valminud Tuukri tänava kergliiklustee ääres ja on ilusa ilma korral huvilistele avatud.

Metro Capitali turundusjuhi Urmas Uibomäe sõnul sai ettevõtte juhtkond idee maailmas ringi vaadates, kus taoline võimalus välikontori kaudu objekte tutvustada on rohkem levinud. „Tuukri tänav on ilusaga ilmaga väga aktiivse käidavusega tänav ning idee, et kohalikud elanikud ja niisama uudistajad saavad kõigile oma küsimustele kohapeal vastused, tundus meile igati loogilise lahendusena,“ selgitab Uibomäe.

Välikontori ehitusprojekti eest vastutas Tivoli elamurajooni projektijuht Koit Tuulik, kes sai ülesandega Uibomäe kinnitusel suurepäraselt hakkama. Välikontori raamiks võeti merekonteiner, mida tugevdati selliselt, et see ka transpordile vastu peaks. Müügipaviljoni siseviimistluses kasutati Tivolile ja Meerhofile omaseid materjale. Kuna välikontor ei ole ööpäevaringselt avatud, siis paigutati sinna Tivoli siseviimistlusmaterjalide näidised, millega on võimalik igal ajal läbi suurte vitriinakende tutvuda.

„Müügipaviljoni ehitamise poolt rääkis ka argument, et see on teisaldatav objekt, mida saame kasutada ka järgmiste arenduste juures ja muidugi ka siis, kui tekib vajadus messidel meie arendusprojekte tutvustada,” rääkis Uibomäe. Tema sõnul on välikontori tasuvusaega keeruline välja arvutada, aga kuna selle rajamise eesmärgiks oli klientidele sammuke lähemalt astuda, siis see polegi primaarne.

Jaga lugu:
KINNISVARA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad kinnisvarauudised igal nädalal enda postkasti.

Kinnisvara.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhituse ja kinnisvara konverentside korraldajaTel: 58 552 554
Rivo Habakuk
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806