24 november 2016
Jaga lugu:

Brave Capital andis Veskimöldre valmis teed Saue vallale

Valmis teelõik uues Veskimöldres  Foto: Brave Capital

Veskimöldre arendaja Brave Capital andis notariaalse lepinguga 2,5 km uue Veskimöldre teid üle Saue vallale.

“Meilt kui arendajalt on korduvalt uuritud, kas plaanime Veskimöldre uude ossa BC Arenduse OÜ (Brave Capitali tütarfirma – toim) ehitatud elukeskkonna sisesed teed üle anda vallale. Eks see küsimine on seotud meedias kajastatud juhtumitega, kus mõni on pannud teed pärast elanikele kinni ja läbisõidu eest isegi raha küsinud,“ kommenteeris Brave Capitali juhatuse liige Veljo Kuusk pressiteate vahendusel.

„Brave Capitali eesmärk on vältida eelpool kirjeldatud olukordi ja anda rajatud teedevõrk omavalitsusele üle, et kõik saaksid seda rahuliku südamega tasuta kasutada,“ lisas Kuusk.

Saue vald hakkab edaspidi uue Veskimöldre sisekvartali teedel heakorratöid tegema. Valminud 2,5 km pikkusesse teesse investeeris BC Arenduse OÜ ligikaudu miljon eurot. Ülejäänud 5 km teede ehitus algab veel selle aasta lõpus ja valmib 2017 sügisel. Teedevõrgu ja kommunikatsioonide ehituse käigus saavad kõik Veskimöldre sisesed teed tänavavalgustuse, asfaltkatte, vee- ja kanalisatsioonitorud ning haljastuse.

Veskimöldre müügiga tegelev Nordic Brokersi maakler Andrus Viks ütles, et teise tee-ehituse etapi valmimist ootab 31 peret, kes on maatükid broneerinud. Lisaks 10 ostjat juba sõlminud notariaalse lepingu.

Brave Capital kaasas Veskimöldre infrastruktuuri arenduseks lisaraha EstateGuru vahendusel.

Veskimöldre laienemisel lisandub juba varem sama nime kandvasse ja väljaehitatud elupiirkonda 159 kinnistut ja 91 ridaelamuboksi. Koostöös vallaga rajatakse lisanduvate elanike tarbeks ka uus kool ja lasteaed.

Jaga lugu:
KINNISVARA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad kinnisvarauudised igal nädalal enda postkasti.

Kinnisvara.ee toetajad:

Enimloetud
Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050eva.kiisler@aripaev.ee
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhituse ja kinnisvara konverentside korraldajaTel: 58 552 554sandra.malvik@aripaev.ee
Kristi Kool
Kristi KoolKinnisvarauudised.ee toimetajaTel: 53 003 098kristi.kool@aripaev.ee
Rivo Habakuk
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806rivo.habakuk@aripaev.ee