Arendaja seadis Promenaadi maja müügisihi 2019. aastale

Igor Mölder
Igor Mölder

Porto Franco naaberkrundile kolme Promenaadi projekti kortermaja ehitava kinnisvaraarendaja Capital Milli tegevjuhi Igor Mölderi sõnul loodavad nad kõik elamispinnad ostjatele üle anda 2019. aastaks.

Järgneb kinnisvarauudised.ee intervjuu Capital Milli tegevjuhi Igor Mölderiga.

Kui palju Promenaadi majade korteritest on praeguseks (9. veebruaril aset leidnud Peremaja sarikapeo toimumise ajaks – toim) müüdud?

Promenaadi majade kolmes hoones ehk Linnamajas, Peremajas ja Kogukonnamajas saab olema kokku 120 korterit. Esimese etapi ehk Linnamaja korteritest on müüdud 75%, teise etapi ehk Peremaja korteritest 25%.

Säärane ostutempo on meie jaoks ootuspärane, kuivõrd arendus tervikuna ületas hiljutise sarikapeoga alles ekvaatori ja uus sadamaala alles välja kujunemas.

Milline on ostjate jaotuse protsent kohalike ja välismaalaste vahel?

Promenaadi majade korterite vastu on elavat huvi üles näidanud kliendid nii Eestist kui välismaalt. Seni on ostjad jagunenud umbes pooleks. Kliendid on oluliseks pidanud Promenaadi majade A-energiaklassi, mis tähendab madalaid ülalpidamiskulusid, asukohta linnasüdames, mis võimaldab pääseda kiirelt tööle ja lastel turvaliselt kooli ning läbimõeldud ja tippkvaliteedile orienteeritud lahendusi.

Kui palju on teie majadesse tulnud investoreid, kes ostavad korteri, et seda üürile anda?

Promenaadi majad on Eesti ehitusmaastikul mitmes mõttes oma ajast eest, pakkudes kvaliteeti ja lahendusi, mille väärilisi mujal Eestis ei leidu. Lisaks on Promenaadi majade asukoht uueks linnasüdameks kujuneval sadamaalal väga eriline ning nii pikemas kui lühemas perspektiivis korterite turuväärtus kindlasti tõuseb. Seega on juba korteri soetamine siia investeering. Aga loomulikult on ka neid, kelle peamine eesmärk Promenaadi majadesse korterit soetades on sellelt kohe üüritulu teenima hakata.

Millised ärid äripindadel uksed avavad?

Äripindadel hakkavad tegutsema Muhu Leib, Jaapani toitudele orienteeritud restoran, ilusalong juuksuri, kosmeetiku ja barbershopiga, lounge, moekauplus ja autodele mõeldud ilusalong.

Kui pika aja peale olete kogu projekti müügiplaanid teinud?

Promenaadi majad on plaanis välja müüa 2019. aasta lõpuks.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised