24. märts 2017

Fausto edendab Kvissentali müüki majaehitusega

Kvissentali
Autor: Fausto Grupp

Fausto ja Villaare sõlmisid kokkuleppe ridaelamute arendamiseks Tartu hinnatud Kvissentali uuselamurajoonis.

Esimesed modernse arhitektuuriga 100-ruutmeetrised ridaelamud saavad valmis enne 2017. aasta lõppu, teatas Kvissentali elupiirkonna arendaja Fausto Grupp.

"Nüüd on ka neil, kes eramuehitusest huvitatud pole, võimalus taskukohase hinnaga rajada unistuste kodu Tartu parimas uusasumis,“ kommenteeris Villaare OÜ juhatuse liige Reiko Kallion. „Tegemist on kompaktsete, energiasäästlike ja läbimõeldud lahendusega ning ümbritsevasse keskkonda hästi sulanduvate ridaelamutega."

Kvissental on Tartu linna esimene uuselamurajoon, mille hoonestuskava on detailideni läbimõeldud nii, et linna poolt on paika pandud on ka haljastusreeglid sobivate hekitaimedeni välja. 2016. aastal valmis Kvissentalis 2 kilomeetrit kergliiklusteid, lisaväärtust annab Tartu kaasaegseim laste- ning noortepark, Emajõe-äärsed looduslikud terviserajad, koerte jooksuplatsid ja piknikualad.

OÜ Villaare on 2005. aastal erakapitalil loodud kinnisvaraarendus- ja ehitusettevõte, mis on tunnustatud tiitlitega Edukas Eesti Ettevõte 2014 ja Eesti Gasellettevõte 2015.

Üks Fausto ärigrupi uuematest projektidest Tallinnas on Zelluloosi kvartali kujundamine kaasaegseks multifunktsionaalseks keskuseks.

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806