• 24.03.17, 14:22
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tartu ärimaja “kõhu alla” tuleb autopesula

Embach Ehitus püstitab kinnisvaraarendaja Vomati tellimusel Tartu kesklinna Riia maanteele uue ärihoone, mille alla rajatakse autopesula.
Ärimaja Tartu aadressil Riia 16/Väike-Tähe 20
  • Ärimaja Tartu aadressil Riia 16/Väike-Tähe 20
  • Foto: Vomat
Tartus Riia maantee ja Väike-Tähe tänava nurgal pikalt tühjana seisnud krunt saab tänu 1500-ruutmeetrise büroo- ja kaubanduspindadega ärihoonele aasta oktoobriks uue ilme, teatasid ettevõtted.
Ehitus läks lahti juba veebruaris. Uue ärimaja esimesele korrusele tehakse kaks toitlustusasutust ning automaatne iseteenindus-autopesula. Teisel ja kolmandal korusel on büroopinnad.
Arendaja Daniel Matsukevitši sõnul käib Riia 16/Väike-Tähe 20 kinnistu arendamine kahes etapis. Praegu tehakse esimest etappi, mille tulemusel ehitatakse sügiseks välja kinnistu tagumine osa. Kinnistu teine etapp Riia tänava poolses otsas on kõvasti mahukam ning selle arendamine võtab veel aega.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Teise etapi tarbeks korraldatakse tõenäoliselt arhitektuurne konkurss, lisas Matsukevitš.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 01.09.25, 13:02
Kodu sünnib koostöös – arhitektid ja noor pere loovad kodu südamega
“Me vaatasime mitmete arhitektuuribüroode portfoolioid läbi, Kontsept Arhitektuuribüroo stiil oli kõige rohkem meie moodi,” ütleb majaperemees Tanel vastvalminud maja ees, endal üks laps süles ning teine jala küljes. Suure inimeste jutud tõmbavad ikka väikeseid inimesi magnetina ligi. Majaperenaine Maris lisab: “Kui me saatsime Kontseptile päringu, kutsusid nad meid kontorisse külla, et plaane lähemalt arutama.” See kõlas nagu lubadus meeldivaks koostööks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele