9. mai 2017

Advokaat lahkab tuleohutuse konfliktikohti

Advokaat Artur Knjazev
Autor: Kristjan Kotkas, Advokaadibüroo COBALT vandeadvokaat

Tänavusel tuleohutuskonverentsil esineb Advokaadibüroo COBALT advokaat Artur Knjazev, kes räägib tuleohutusnõuete eiramisel tekkivast vastutusest.

Aprillis tuleohutuskonverentsi programmis päevakajalise kinnisvaraarenduse ja –halduse teema üllatusesineja Artur Knjazev ütles, et tema ettekanne käsitleb tuleohutusega seonduvaid juriidilisi aspekte.

Juba 24. mail toimuva Tuleohutuskonverents 2017 kava leiad SIIT.

„Arutleme teemal, mida tuleb ehitusprojekti koostamisel ning loamenetlustes tuleohutusega seonduvalt silmas pidada. Samuti räägime isikute vastutusest, selle välistamise võimalustest ning võimalikest õiguslikest tagajärgedest, mis kaasnevad tuleohutusnõuete rikkumisega,“ rääkis Knjazev.

„Toome ka näiteid kohtupraktikast,“ lubas Knjazev.

Tuleohutuse konverents toimub tänavu 8. korda. Seekordne konverents annab kinnisvaraomanikele, haldajatele, arendajatele ja ehitajatele tervikliku ülevaate tuleohutuse valdkonnas toimuvast. Konverentsi fookus on suurtel hoonetel ja tuleohutusprojektidel.

Tuleohutusteema läbib ka järgmisel nädalal Äripäeva tellijatele saadetavas ning tasulises veebis levitatavat Kinnisvara kuukirja.

 

 

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806