Endover käivitas teise rahastusetapi

Tööstuse 47d
Tööstuse 47d

Volta kvartali arendaja Endover kogub taas raha Tööstuse 47d Loftide projektile, kus ehitustööd algavad kohe peale loa saamist kohalikult omavalitsuselt.

Ehitusleping Metropoli Ehitus OÜga on juba sõlmitud, avaldas Crowdestate ühisrahastuse eelbroneerijatele. Volta Loftide vastu on huvi üles näidanud ligemale 1000 potentsiaalset koduostjat ning mitmete loftide puhul käivad juba müügiläbirääkimised.

Lisaks Endoverile ja Crowdestate investoritele on projekti ehitusfinantseerimiseks saadud pakkumised kahelt pangalt. Ühisrahastuse teises voorus kaasatakase 500 000 eurot, millega kahe ühisrahastusvooru maht tõuseb kokku 1,25 miljoni euroni.

Ühisrahastusinvestroritele pakub Endover fikseeritud intressitulu 14,5% aastas. Projekti kiirem müük toob investoritele kaasa ka kapitali varasema tagastuse - kinnisvaraarendajal on lepinguline kohustus jälgida ühisrahastuslaenu ja müümata korterite ning äripindade võlavaba väärtuse suhet, mille puhul peab LTV olema väiksem kui 50%.

Pakkumises lubab Endover, et suudab uue maja 65 lofti müüa hinnaga, mis on vähemalt 1300 eurot ruutmeetri kohta ning katab sellega kogu pankade ja ühisrahastusinvestorite riski. Laenu põhiosa tagastatakse hiljemalt 24 kuu möödudes.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised