Sel kevadel pandi metsaühistute metsapäevadel erametsadesse kasvama üle 25 000 puu.

- Metsa istutamine metsapäevadel
- Foto: Erametsakeskus
11 metsapäevast võttis osa pea 300 inimest. Enim osalejaid oli Harjumaa ja Valgamaa metsapäevadel, avaldas päevi koordineerinud SA Erametsakeskus.
Viimase metsapäeva korraldanud MTÜ Ühinenud Metsaomanikud metsameister Risto Kaljund ütles, et nende liikmed istutavad tänavu üle kolme miljoni puu.
„Meie liikmete huvi suurenemist metsa uuendamise vastu näeme igal aastal. Kõige rohkem istutatakse kuuske ja mändi, kuid kasvama pannakse ka lehist, kaske ja tamme. Lehtpuude külvamise eest hoolitseb enamasti siiski loodus ise,“ lisas Kaljund.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Metsaühistud võtsid kiirel istutusajal külaliste võõrustamise ette selleks, et tutvustada metsas toimuvat, Eesti enam kui 100 000 erametsaomaniku valikuid ning metsa istutamist.
Seotud lood
Tallinna Kesklinna lähim suur lao- ja tootmispindade piirkond Liiva Keskus kasvab uue kaasaegse lao- ja kontorihoone võrra. 21. mail peeti Liivametsa 5 kinnistule rajatava ligi 3000-ruutmeetrise stock-office tüüpi ärihoone sarikapidu. Tegemist on pikalt ette valmistatud projektiga, mille eesmärk on kujundada Liiva Keskusele esinduslik sissepääs ning pakkuda paindlikke ruumilahendusi ettevõtetele, kes hindavad head asukohta ja kvaliteetset ärikeskkonda.