3. juuli 2017

Hõlbus raha ei tähenda kinnisvarabuumi

Vasakult: Marek Pärtel (Estateguru juht), Arko Kurtmann (LHV äripanganduse juht). Veljo Kuusk (Brave Capital juhatuse liige), Enn Laansoo Jr (PAKRI Teadus- ja Tööstuspargi juht).
Autor: Raul Mee

Kuula "Äripäev eetris" salvestust Kinnisvaraarenduse konverentsilt, kus kinnisvaraprojektide rahastamisest räägivad vestlusringis Marek Pärtel (Estateguru), Enn Laansoo Jr (Pakri Teadus- ja Tööstuspark), Arko Kurtmann (LHV) ja Veljo Kuusk (Brave Capital).

Kinnisvaraprojektide rahastamisest räägivad vestlusringis Marek Pärtel (Estateguru), Enn Laansoo Jr (Pakri Teadus- ja Tööstuspark), Arko Kurtmann (LHV) ja Veljo Kuusk (Brave Capital). Vestlust juhib ehitus- ja kinnisvarakonverentside programmijuht Lisandra Treimann.

Saates selgub, miks kinnisvaraturul ei saa rääkida mingist buumist ja millal tasub raha kinnisvara arendamiseks kaasata ühisrahastust, millal tasub raha kinnisvara arendamiseks kaasata ühisrahastust, millal ühisrahastus laenu andmisel pankadelt töö käest võtab, kas pangad leevendavad laenutingimusi, kui palju kortereid paberil müüakse ja paljust muust.

Vestlus on salvestatud Kinnisvaraarenduse konverentsil. Samal konverentsil tuli juttu ka sellest, miks osadele on ärikinnisvaras pidu läbi saanud. Kuula seda saadet siit.

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806