Nordecon ehitab Kakumäele kolm kortermaja

Lesta 10 kortermajad
Lesta 10 kortermajad

Kakumäe sadama arendaja Haven Kakumäe sõlmis Nordeconiga lepingu kolme kortermaja projekteerimiseks ning ehitamiseks aadressile Lesta 10.

Nordeconi lepingu maht on ligikaudu 11 miljonit eurot, Haven Kakumäe arenduse investeeringute kogumaht on 70 miljonit eurot. Majad valmivad 2018. aasta lõpuks, teatasid ettevõtted.

Eesti kõige uuem jahisadam on valmis ja arendaja alustab nüüd sinnasamma ka kortermajade ja sadamahoonete arendust, rääkis Haven Kakumäe juhatuse esimees Neeme Kaarma.

„Eratellijate osakaal hoonete ehituses on päris suur, see on väga positiivne. Eriti aktiivne on Tallinna elamuehitus, muud ehitusvaldkonna sektorid on mõõdukas kasvus,“ kommenteeris Nordecon ASi juhatuse liige Ando Voogma.

Ta märkis, et hindab Lesta 10 kortermajade müügipotentsiaali heaks, kuna majad kerkivad mere äärde, otse jahtklubi kõrvale, kus on ümberringi lopsakas loodus ning hulgaliselt sportimise ja vaba aja veetmise võimalusi.

Lesta 10 kolm kortermaja on 3-korruselised, hoonete brutopind on kokku 10695 m² ja netopind 9410 m². Kolmes majas on kokku 55 kahe- kuni viietoalist korterit. Maju ühendab maa-alune parkimiskorrus. Igast trepikojast viivad liftid soojustatud parklasse. Korterid on varustatud „targa kodu“ süsteemiga, akendel on automaatsed katted.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised