• 14.11.17, 06:59
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Operaator kaasajastab Asko ja Sotka kauplusi

Tandemina tegutsev mööblikaupluste kett Asko ja Sotka investeerib tänavu üle 100 tuhande euro kaupluste kaasajastamisesse, teatas ettevõte.
Operaator kaasajastab Asko ja Sotka kauplusi
  • Foto: Indoor Group
Pärnus Papiniidu mööbliostu keskuste piirkonnas tegi uksed lahti renoveeritud Asko ja Sotka kauplus. Kauplusi opereeriv Indoor Group AS uuendab sel aastal veel Tallinnas asuvaid Peterburi tee ja Rocca al Mare kauplusi Tallinnas ning kolis uuele kaubanduspinnale Tartus.
Järgmisel aastal täitub Asko ketil 100 aastat ning selle tähistamiseks luuakse renoveeritud kauplustesse eraldi osakonnad Asko diivanitehase toodetele.
Asko ja Sotka on Eestis mööbli jaemüügi turuliidrid. Kui Sotka keskendub kiirele ja hõlpsale tootevalikule suurepärase hinna ning kvaliteedi suhtega, siis Asko täiendab seda mitmekülgsete kvaliteettoodetega nõudlikumale kliendile.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.11.25, 13:30
Kestlikkus kui investeering: kuidas Neutra ja LÄVI tõstavad Eesti arenduse standardeid
„Neutra jaoks on jätkusuutlik kinnisvaraarendus olnud algusest peale põhimõtteline väärtus, mitte lihtsalt turutrend,“ tunnistab Neutra Grupi juht Kenneth Karpov. Seepärast lähtub Neutra kinnisvara arendades rahvusvaheliselt tunnustatud BREEAM-i ja LEED-i sertifikatsioonide nõuetest, et nende uute hoonete keskkonnamõju, energiakasutust ja sisekeskkonna kvaliteet vastaks kaasaja nõuetele.

Viimased uudised

Uudised
  • 03.12.25, 16:51
Coop taasavas Põltsamaal toidupoe
Uudised
  • 03.12.25, 16:45
Lennujaam investeerib reisiterminali laiendamisse 75 miljonit eurot
Suur lugu
  • 03.12.25, 14:11
Paisuvas ülepakkumises eluasemeturul hinnad tõusevad? Pilt kisub vastupidi järsult
Erkki Raasuke kinnisvaraarendajate suure tootlusega võlakirjadest: “Kui keegi tahab Vene ruletti mängida või lihtsalt vaadata tikuga, kas paagis on bensiini, siis andke tuld.” Eesti turul on veel üks tõsine pitser.
Uudised
  • 03.12.25, 11:45
Uus Maa: järgmisel aastal kasvab nii kinnisvaratehingute arv kui hind
Saated
  • 03.12.25, 10:46
Andero Laur uusarendustest: kui kliendile on mõeldud, siis müügid toimuvad
Uudised
  • 03.12.25, 10:17
2 galeriid: Endover alustas Voltas kõrghoonete ehitamisega - ruut maksab siin 9 700 eurot
Uudised
  • 03.12.25, 09:45
Ülemiste linnak pürib juhtivaks tõmbekeskuseks
Ülemiste piirkonda ootab lähiaastatel kümnendi üks suurimaid investeerimistsükleid. Ainuüksi Ülemiste keskuse 130 000 ruutmeetrile lisandub veel 50 000 ruutmeetrit.
Uudised
  • 03.12.25, 06:45
Vaata, kuidas on 5 aastaga muutunud laenude ühest pangast teise tõstmine

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele