• 29.11.17, 00:01
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ragn-Sells pakkus madalaimat hinda

Tartu kalmistutelt hakkavad prügi vedama riigihanke võitnud Ragn-Sells ja Eesti Keskkonnateenused.
Ragn-Sells pakkus madalaimat hinda
  • Foto: Ragn-Sells
Neljaosalise riigihanke kolmes osas pakkus madalaimat hinda Ragn-Sells, teatas Tartu linnavalitsus. Selle tulemusel hakkab Ragn-Sells jäätmeid ära vedama Tartu Raadi ja vanausuliste kalmistult, Pauluse kalmistult ja Puiestee kalmistult.
Rahumäe kalmistu prügivedu läheb selleks parima pakkumuse teinud Eesti Keskkonnateenuste kätte.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.11.25, 13:30
Kestlikkus kui investeering: kuidas Neutra ja LÄVI tõstavad Eesti arenduse standardeid
„Neutra jaoks on jätkusuutlik kinnisvaraarendus olnud algusest peale põhimõtteline väärtus, mitte lihtsalt turutrend,“ tunnistab Neutra Grupi juht Kenneth Karpov. Seepärast lähtub Neutra kinnisvara arendades rahvusvaheliselt tunnustatud BREEAM-i ja LEED-i sertifikatsioonide nõuetest, et nende uute hoonete keskkonnamõju, energiakasutust ja sisekeskkonna kvaliteet vastaks kaasaja nõuetele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele