Pole põhjust oodata, et Tallinna üüriturul kortereid üksnes kommunaalide eest välja andma hakatakse, kirjutab Scandium Kinnisvara OÜ arendusjuht Kalle Aron.
Kalle Aron
  • Kalle Aron
  • Foto: kinnisvarauudised.ee
Tõsi, võrreldes 2007. aastaga on täna nii üürihinnad kui ka ruutmeetrihinnad Tallinnas kõrgemad. Samas on oluliselt tõusnud ka palgad – brutopalk Tallinnas näiteks 831 eurolt 2007. aastal 1337 eurole 2017. aastal (+60%!). Tõusnud on ka üürihinnad, kuid tunduvalt madalamas tempos kui palgad, mistõttu saab keskmise palga eest täna endale oluliselt paremat üürikorterit lubada kui toona.
Loe täispikkuses arvamuslugu SIIT.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 31.07.26, 12:13
Liivalaia kohtumaja on jõudnud turule ja ootab uut omanikku
Tallinna kesklinnas asuv endine kohtuhoone aadressil Liivalaia tn 24 on jõudnud turule ning Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) on otsimas sellele uut omanikku.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele