26 märts 2018

Ilmus värske kinnisvaraõiguse käsiraamat

Kinnisvaraõiguse ABC esikaas  Foto: Тыну Тоомпарк Kinnisvarakool.ee

Äsja ilmus mitmete kinnisvaravaldkonna käsiraamatute autori Evi Hindpere käsiraamatu „Kinnisvaraõiguse ABC“ uus ja täiendatud trükk.

Rohkem kui 300-lehekõljeline käsiraamat pakub kinnisvaratehingute tegemisega seonduva õigusliku tausta praktilist käsitlust, avaldas raamatu kirjastaja Tõnu Toompark. „Kinnisvaraõiguse ABC“ on mõeldud eelkõige kinnisvaramaakleritele ja teistele kinnisvaraspetsialistidele, aga ka kinnisvara omanikele, ostjatele ja müüjatele.

„2013. aastal ilmunud käsiraamat vajas hädasti uuendamist, sest kehtima on hakanud mitmed uued seadused – näiteks planeerimisseadus, ehitusseadustik, korteriomandi- ja korteriühistuseadus,“ kommenteeris koostaja Evi Hindpere.

Uuendatud-täiendatud kinnisvaraõiguse käsiraamatus on toodud nii uued regulatsioonid kui ka värskemad kohtulahendid, millega turuosalised peavad kursis olema. Omajagu tähelepanu on pööratud juriidilise teksti lugejasõbralikkuks muutmisele otse elust võetud näidetega, mida ilmestavad kohtulahendid.

Evi Hindpere on Raid & Ko Kinnisvara- ja Õigusbüroo jurist ning kuue kinnisvarateemalise käsiraamatu autor. Lisaks omab ta pikaajalist kogemust kinnisvarakoolitajana.

Käsiraamatu kirjastaja Kinnisvarakool OÜ korraldab koolitusi maakleritele, hindajatele, avaliku sektori töötajatele, kinnisvaraarendajatele ning eraisikutele.

Jaga lugu:
KINNISVARA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad kinnisvarauudised igal nädalal enda postkasti.

Kinnisvara.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhituse ja kinnisvara konverentside korraldajaTel: 58 552 554
Kristi Kool
Kristi KoolKinnisvarauudised.ee toimetajaTel: 53 003 098
Rivo Habakuk
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806