• 06.04.18, 20:27
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Keskkonna&shyinspektsioon kolib Pärnusse

Keskkonnainspektsioon kolib keskuse järk-järgult Pärnu aadressile Roheline tn 64, kus paikneb juba varasemast Keskkonnainspektsiooni Pärnumaa büroo.
Keskkonna&shyinspektsioon kolib Pärnusse
  • Foto: Äripäev
Esialgu on Pärnu kontoris töökohad 4-5 Tallinnast tulijale. Varasemast on seal juba viis keskuse koosseisus olevat töötajat, kelleks on peadirektori asetäitja järelevalve alal, keskkonnakaitse osakonna juhataja ja kaks peainspektorit ning vanemuurija.
Keskuse koosseisus olevast 32 töötajast viiakse järk-järgult Pärnusse üle 14 töötajat, kuus peamaja töötajat paiknevad ümber teistesse maakondadesse, ülejäänud 12 inimest jäävad ka edaspidi senisesse Tallinna kontorisse.
Keskuse ümberkolimine toimub kooskõlas vabariigi valitsuse plaaniga viia keskasutuste kontorid Tallinnast välja maakondadesse.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 01.04.26, 16:44
Kuidas ventilatsioonifiltrid mõjutavad kinnisvara energiakulu ja sisekliima kvaliteeti
Ventilatsioonisüsteemid kuuluvad tänapäevaste hoonete toimimise loomuliku ja vältimatu osa hulka, kuid nende tegelik mõju energiakulule ja sisekliimale jääb sageli tagaplaanile. Kinnisvara haldamisel keskendutakse enamasti nähtavatele kuludele nagu küte ja elekter, samal ajal kui ventilatsioon töötab pidevalt ning märkamatult, mõjutades nii hoone energiatarvet kui ka seal viibivate inimeste heaolu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele