Otsitakse parimaid metsamajandajaid

Metsa hindamine
Hindamiskomisjoni liikmed paremalt Aira Toss ja Mikk Link koos mullu konkursil...

Erametsaliit ja Erametsakeskus otsivad 4. maini parimaid metsamajandajaid, et tunnustada oma metsast hoolivaid ja seda jätkusuutlikult majandavaid metsaomanikke.

Eestis on üle 100 000 erametsaomaniku, kellel kõigil on oma metsa hoidmisel ja majandamisel isiklikud eesmärgid ning põhimõtted, avaldasid erametsaomanikke koondavad organisatsioonid. Metsaomanikud, kes oma metsast hoolivad ja seda jätkusuutlikult majandavad, väärivad nende hinnangul esiletõstmist ja tunnustamist. Konkurss toimub tänavu 25. korda.

„Varasematel aastatel konkursil osalejate metsi külastades, oleme näinud toredaid edulugusid jätkusuutlikust metsamajandusest. Järjest enam on märgata ka ühistulise koostöö mõju,“ tõdes aastaid hindamiskomisjoni liikmena tegutsenud Hiiumaa Metsaseltsi juht Aira Toss ja kutsus sellistest metsaomanikest teada andma.

Konkursil saab erametsaomanik osaleda majandamiseks kasutatava juriidilise vormi piiranguteta. Kandidaate hinnatakse viimaste aastate metsamajanduslike tööde ja muude metsaga seotud tegevuste põhjal. Parim metsamajandaja kuulutatakse välja augustis.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised