6. aprill 2018

Otsitakse parimaid metsamajandajaid

Hindamiskomisjoni liikmed paremalt Aira Toss ja Mikk Link koos mullu konkursil osalenud Virumaa metsaomaniku Daniil Starodubtseviga.
Autor: Kertu Kekk

Erametsaliit ja Erametsakeskus otsivad 4. maini parimaid metsamajandajaid, et tunnustada oma metsast hoolivaid ja seda jätkusuutlikult majandavaid metsaomanikke.

Eestis on üle 100 000 erametsaomaniku, kellel kõigil on oma metsa hoidmisel ja majandamisel isiklikud eesmärgid ning põhimõtted, avaldasid erametsaomanikke koondavad organisatsioonid. Metsaomanikud, kes oma metsast hoolivad ja seda jätkusuutlikult majandavad, väärivad nende hinnangul esiletõstmist ja tunnustamist. Konkurss toimub tänavu 25. korda.

„Varasematel aastatel konkursil osalejate metsi külastades, oleme näinud toredaid edulugusid jätkusuutlikust metsamajandusest. Järjest enam on märgata ka ühistulise koostöö mõju,“ tõdes aastaid hindamiskomisjoni liikmena tegutsenud Hiiumaa Metsaseltsi juht Aira Toss ja kutsus sellistest metsaomanikest teada andma.

Konkursil saab erametsaomanik osaleda majandamiseks kasutatava juriidilise vormi piiranguteta. Kandidaate hinnatakse viimaste aastate metsamajanduslike tööde ja muude metsaga seotud tegevuste põhjal. Parim metsamajandaja kuulutatakse välja augustis.

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Triin UibopuuEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 51 990 655
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 58 361 474