Fausto Capital ostis Postimehe maja

Fausto Capital OÜ ostis Tallinna südalinnas, Maakri 23a asuva kõrghoone, kus praegu tegutseb viimast aastat Eesti Meedia kontsern ja mida on aastaid tuntud Postimehe majana.

Sellest majast kolib Eesti Meedia kõigi oma äriüksuste ja umbes 550 töötajaga 2019. aasta suvel Fausto arendatavasse Fahle Parki endise tselluloositehase alal, kus võetakse üürile 8000 ruutmeetrit.

„Maakri 23a on väga suure potentsiaaliga ärihoone, mis asub Tallinna linnasüdames otse CBD (central business district) keskmes. Alustame juba sel aastal projekteerimistöödega ning hoone täielikku ümberehitust A+klassi ärihooneks planeerime järgmise aasta sügis-talvel,” kommenteeris Fausto Capitali juhatuse liige Sven Mihailov.

Fausto Capitali esimese kontseptsiooni kohaselt võiks hoones koha leida Tallinna prestiiþsemad advokaadibürood ning teised juriidiliste teenuste pakkumisega seotud üürnikud, näiteks notarid ja täiturid.

„Samuti on hoone vastu huvi tundnud mitu hotelliketti ning suurettevõtet. Mis sinna tuleb, selgub juba lähikuudel,” lisas Mihailov.

Maakri 23a on 14-korruseline kõrghoone pindalaga üle 8600 ruutmeetri. Maja on ehitatud 2000. aastal ning selle on projekteerinud arhitektuuribüroo Urbel ja Peil.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised