FISK arendab Lutheri kvartalis väikelofte

Väiksema mahuga renoveerimisprojektidega tuntust kogunud FISK Kinnisvara pani müüki loft-tüüpi pinnad Tallinnas Pärnu maanteel asuvas ajaloolises Lutheri kvartali tööstushoones Erwini majas. Tööstushoone ruumidest kujundatakse väikesed stuudiolaadsed elu- ja äriotstarbega pinnad.

„Loftid koguvad maailma suurlinnades üha enam populaarsust, ja seda ka Tallinnas," kommenteeris loftide müüja Fisk Kinnisvara juhataja Jarno Kaupmees. Tema sõnul sobivad arendatavad pinnad nii isiklikuks kasutamiseks, majutusteenuse pakkumiseks või ka büroo pidamiseks. 

Hetkel on maja teise korruse renoveerimine pooleli. Hoone paekiviseinad taastatakse ja puhastatakse, uued seinad viimistletakse valge värviga, kohtparandatud laed puhastatakse ja võimalusel säilitatakse algsel kujul. Ruumide eripäraks on pea nelja meetri kõrgused laed.

Kokku pakub ettevõte maja teisel korrusel 33 nii elu- kui äriotstarbega pinda, millest enamus on kahel tasapinnal stuudio- või loft-tüüpi. Pinnad on ühe- kuni kahetoalised suurusega 22-52 m2. Ehitustöid teostab Fidele OÜ.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised